• KNOW-HOW

  Lagostina od zawsze stosowała nowatorskie technologie. Będąc pionierem w swojej branży, już po koniec lat dwudziestych ubiegłego wieku wyprodukowała pierwsze naczynia kuchenne ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu tego znanego z wytrzymałości i estetycznego wyglądu materiału, Lagostina oferuje smakoszom prawdziwie Włoski Styl Życia.


  Jeszcze przed wojną, a potem już po jej zakończeniu, firma kontynuowała prace badawcze i przeprowadzała testy w celu rozwiązania problemu dyfuzji cieplnej na dnie naczyń do gotowania. Materiał znajdujący się na dnie garnka stanowi sedno wiedzy specjalistycznej firmy. Dzięki pracy zespołu badawczo-rozwojowego Lagostina zarejestrowała na przestrzeni lat szereg patentów i zadomowiła się na rynku garnków, jako prawdziwy ekspert.

 • EKSKLUZYWNA TECHNOLOGIA

  TECHNOLOGIA LAGOPLAN :
  Ekskluzywny, nowatorski proces produkcyjny Lagostina: warstwa aluminium w stanie ciekłym (otrzymana w wysokiej temperaturze) zostaje wtopiona w podstawę ze stali nierdzewnej. Wyjątkowe połączenie metali i precyzja wykończenia gwarantują doskonałe rozprowadzenie ciepła.
  guarantee remarkable heat diffusion.


  TECHNOLOGIA TRI-PLY (3 WARSTWY): DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ PODCZAS GOTOWANIA
  Ten proces technologiczny jest idealny do gotowania na małym ogniu. Zastosowane trzy warstwy zapewniają:
  - Idealnie równomierne rozprowadzanie ciepła od dna garnka do jego krawędzi
  - Całkowitą kontrolę procesu gotowania
  - Technologia Tri-Ply gwarantuje wysoką trwałość dzięki trzem warstwom aluminium/stal/ aluminium (zapobiega przed odkształceniami)
  - Garnek jest przystosowany do wszystkich typów kuchenek Zalecany do kuchenek ogrzewanych indukcyjnie.


ODKRYJ
KSIĄŻKĘ PASTA >>>